TÜTÜN

Tütün sektörüne yönelik, Meka Kimya firmasının sahip olduğu güçlü sektör tecrübesini, markamızın genç ve dinamik arge ve satış ekibinin global trendler ışığında iş takibi ile birleştirerek, her müşterimizin kendi ihtiyaçları özelinde entegre hizmetler geliştiriyoruz.

ÜRÜNLERİ İNCELE

GIDA

Müşterimizin ürettiği bitmiş ürüne ve ihtiyaçlarına yönelik sıvı (yağ bazlı ve su bazlı) ve toz aromalar (encapsüle ve spray dry) ile bisküvi çikolata, şekerleme, içecek, toz içecek, unlu mamuller, dondurma ve bulyon sektörlerine yönelik benzersiz tatlar geliştirmeye çalışıyoruz.

ÜRÜNLERİ İNCELE

ÇEŞNİ

Son yıllarda ürün çeşitliliği, farklı üretim modelleri ve tat yönleri ile sürekli yeniliklerle büyümeye devam eden atıştırmalık sektörüne yönelik, aynı dinamizm ile ürün ve hizmet geliştiriyoruz. Yeni tatların yanı sıra müşterimizin talep etmesi halinde allergen-free, vejeteryan, GMO-free,gluten-free, MSG-free gibi birçok seçenek ile ürün sunabilmekteyiz.

ÜRÜNLERİ İNCELE
HakkımızdaRADIANCE
Doğayla mükemmel uyumu yakalamak için çalışıyoruz.

Radiance olarak, tütün, gıda ve çeşni sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize dünyanın önde gelen aroma ve esans üreticilerinin ürünlerini direk veya kendi reçetelerimizle harmanlayarak sunuyoruz. Bunu yaparken müşterilerimizin global pazarda trendleri takip edebilmesi, yeni ürün geliştirmesi noktasında reçete desteği ve doğru ham madde tercihleri konusunda elimizden gelen desteği sağlayabilmek adına var…

Devamını Oku

Radiance firmasının sahip olduğu güçlü sektör tecrübesini, firmamızın genç ve dinamik pazar takibi ile birleştirerek, her müşterimizin kendi ihtiyaçları özelinde entegre hizmetler geliştiriyoruz.

Firmamız bünyesinde, ham tütünden bitmiş ürüne kadar tüm süreçleri reçete çalışmaları da dahil olmak üzere uygulayarak müşterilerimize yarı mamül ve denemeye hazır bitmiş ürün çalışması sunuyoruz.

Devamını Oku

Müşterimizin ürettiği bitmiş ürüne ve ihtiyaçlarına yönelik sıvı (yağ bazlı ve su bazlı) ve toz aromalar (encapsüle ve spray dry) ile bisküviçikolata, şekerleme, içecek, toz içecek, unlu mamüller, dondurma ve bulyon sektörlerine yönelik benzersiz tatlar geliştirmeye çalışıyoruz.

Bunu yaparken de ham madde tedarikçisi olmaktan ziyade partner firma algısı ile ürünün kimliğini oluşturan tat profillerini birlikte dizayn etmek temel hedefimizdir.

Devamını Oku

Son yıllarda ürün çeşitliliği, farklı üretim modelleri ve tat yönleri ile sürekli yeniliklerle büyümeye devam eden atıştırmalık sektörüne yönelik, aynı dinamizm ile ürün ve hizmet geliştiriyoruz.

Yeni tatların yanı sıra müşterimizin talep etmesi halinde allergen-free, vejeteryan, GMO-free, gluten-free, MSG-free gibi birçok seçenek ile ürün sunabilmekteyiz.

Devamını Oku
NASIL
ÇALIŞIYORUZ?

Doğayla mükemmel uyumu yakalamak için başlıyoruz.

Siz sipariş veriyorsunuz ve biz güçlü AR&GE sistemimiz ile üretime başlıyoruz

Her zaman bu süreçte en iyi kaliteyi yakalamak için çabalıyoruz.

Bu süreçte deneyimli, etkili ve kritik lezzet testlerini ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile taçlandırıyoruz.

Ve son olarak istediğiniz tüm notaları ürünlerimizde görmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz.

SÜREKLİ OLARAK YENİ TATLAR VE KOKULAR KEŞFETMEYE ÇALIŞIYORUZ.

Radiance kataloğunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.